logo mobilnidily.cz
Změna země / change country:
   Česká republika   Slovenská republika   EURO
nakupujte levně a kvalitní zboží s mobilnidily.cz
>>> Zobrazit menu zboží!

Vítejte

Nabízíme:

Nabídkový leták str. 1Nabídkový leták str. 2Nabídkový leták str. 3Nabídkový leták str. 4Nabídkový leták str. 5Nabídkový leták str. 6Nabídkový leták str. 7Nabídkový leták str. 8Nabídkový leták str. 9Nabídkový leták str. 10Nabídkový leták str. 11Nabídkový leták str. 12Nabídkový leták str. 13Nabídkový leták str. 14Nabídkový leták str. 15Vyzkoušejte nová flipová pouzdra  PRESTIGE!
Nabízí velmi kvalitní provedení za super cenu, která je v běžných obchodech 2x až 3x vyšší. Zboží bereme přímo z velkoskladu, ne od překupníků, proto nabízíme skvělou cenu 70 - 150 Kč! A nejsou jen v černé barvě! Červená, bílá, fialová, zelená, žlutá, není problém.

nebo zadní gumový silikonový obal / kryt s-case.

K tomu doporučujeme ochrannou fólii, která ochrání sklíčko mobilu před škrábanci, poškozením a následnou drahou výměnou. Cena fólií 50 - 250 Kč. Námi nabízená fólie za 80,- je velmi kvalitní, osobně je také používáme, na našich telefonech vydrží 2 roky, aniž by nebylo přes ni vidět.

Dále prodáváme mobilní příslušenství různých značek pro mobilní telefony, PDA, navigace. Baterie, nabíječky, držáky do auta, náhradní díly, cokoliv. V nabídce přes 10 tis. položek.

Praha, Plzeň, Brno, Olomouc, Ostrava, Opava
, není problém zboží doručit kamkoliv. Nabízíme dopravu poštou, službou zasilkovna.cz nebo ulozenka.cz. Nabízíme i dopravu ZDARMA, i na malé objednávky.

Prodáváme již několik let
Nemusíte mít strach, že bychom zkrachovali. I v krizi se najde nějaké řešení, snížíme náklady. Pokud si trh žádá nižší cenu, snížíme! Díky malým nákladům na provoz skladu a dopravy jsme schopni nabídnou velmi dobré a konkurence schopné ceny po celý rok.

Několik tisíc spokojených zákazníků ročně
Každý rok nám přibývá několik tisíc spokojených zákazníku. Mezi naše zákazníky patří i několik obcí, měst, škol, živnostníků i několik velkoodběratelů.

Platba platební kartou, dobírkou, převodem
Všechny své objednávky můžete platit platební kartou, dobírkou nebo bankovním převodem. O platby kartou se nám stará systém České spořitelny, o platby převodem mBank a Fio.

Naše hodnocení je možné vidět zde.

Prodejce:
Petr Latoň
U Naplatek 378
74733 Oldřišov
IČ: 706 06 099

e-mail: prodej@mobilnidily.cz
mobil: 733 680 058
skype: mobilopava
ICQ: 35472971

- Zavoláme Vám
- Pošli dotaz

facebook facebook

(ceny jsou uvedeny s DPH)

partner prodeje pouzdro-mobil.cz
přijímáme platby přes pay sec přijímáme platby přes paypal ... tyto platby přijímáme