logo mobilnidily.cz
   Česká republika   Slovenská republika   EURO
platby kartou: MasterCard VISA VISA Electron
nakupujte levně a kvalitní zboží s mobilnidily.cz
Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč nebo objednejte 3 a více položek
při platbě převodem nebo kartou a poslání poštou
>>> Zobrazit menu zboží!

Reklamační podmínky

Prodávající:
Petr Latoň
U Naplatek 378
747 33 Oldřišov
IČO: 706 06 099
nejsem plátce DPH

Kontakt na prodávájícího:
tel.: 733 680 058, 595 534 114
e-mail: prodej@mobilnidily.cz
ICQ: 35472971
Skype: mobilopava


Kupující má právo uplatnit záruku na zboží, které má prokazatelné vady a vztahuje se na něj záruka. Před uplatněním reklamace je povinen kupující doložit zakoupení výrobku (např. číslo faktury, kopie faktury, záruční list, účtenka, doklad o platbě, svědkem apod.). Záruka se nevztahuje na opotřebení spotřebního zboží běžným používáním (např. snížení kapacity baterie způsobené běžným používáním). Reklamace je možné vyřidit osobně na adrese prodávájícího nebo zasláním poštou či kurýrem na adresu prodávájícího. Na zboží je poskytována záruka 2 roky, pokud není uvedeno jinak. Platná reklamace je vyřízena výměnnou zboží, slevou, opravou nebo vrácením peněz.

Nároky na uplatnění záruky zanikají: při vypršení záruční doby, použitím k jinému účelu, než ke kterému je výrobek určen, při nedborném zacházením s výrobkem, při mechanickém poškození výrobku, při poškození živelnou událostí, elektřinou, kapalinou apod.

Odstoupení od kupní smlouvy:
V případě objednání zboží na dálku lze zboží vrátit do čtrnácti (14) dnů bez udání důvodů. Pokud bude zboží poškozeno nebo viditelně opotřebeno, může kupujícímu prodejce účtovat náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu, pokud je to možné. Zboží lze vrátit na adrese prodávájícího dle provozní doby nebo zasláním poštou či kurýrem. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy lze stáhnout z adresy http://www.mobilnidily.cz/tipy.pdf

Ostatní neuvedené se řídí dle platného ustanovení občanského zákoníku.

Ke každé objednávce dáváme i jednoduchý formulář, který můžete vyplnit a poslat se zbožím k nám, usnadní nám to vyřízení reklamace. Pokud jej nemáte, najdete jej ke stažení na konci této strany.

Reklamace poštou a kurýrem posílejte na adresu:

Petr Latoň
U Naplatek 378
747 33 Oldřišov

Přiložte, pokud je to ve vašich silách, k reklamovanému zboží vyplněný následující formulář (není nutné tisknout, možno poslat také e-mailem):
reklamacni-formular.pdf

Prodejce:
Petr Latoň
U Naplatek 378
74733 Oldřišov
IČ: 706 06 099

e-mail: prodej@mobilnidily.cz
mobil: 733 680 058
skype: mobilopava
ICQ: 35472971

- Zavoláme Vám
- Pošli dotaz

facebook facebook


(nejsem plátce DPH)

partner prodeje pouzdro-mobil.cz
platby platební kartou platby kartou Visa platby kartou Mastercard přijímáme platby přes pay sec přijímáme platby přes paypal ... tyto platby přijímáme