logo mobilnidily.cz
   Česká republika   Slovenská republika   EURO
platby kartou: MasterCard VISA VISA Electron
nakupujte levně a kvalitní zboží s mobilnidily.cz
Víkendová AKCE: sleva -15% na všechno
Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč nebo objednejte 3 a více položek. Platí při platbě převodem, kartou a poslání poštou.
>>> Zobrazit menu zboží!

O nás

Specializovaný obchod - e-shop s mobilním příslušenstvím
Prodávám mobilní příslušenství různých značek, pro mobily, tablety, iphone, android, a to po dobu více než 13 let. V oboru nejsem nováčkem a nepatřím rozhodně mezi ty obchody, kteréZa tu dobu jsem měl možnost ověřit několik mobilních distributorů, jejich kvalitu a vybral jsem tak pro Vás co nejkvalitnější mobilní příslušenství za přijatelnou cenu.

Obchod jsem založil v roce 2003. Díky malým nákladům na provoz obchodu jsem schopen nabídnout takové ceny, že mnohdy jsem levnější než obchody v tuzemsku i zahraničí.

Levné poštovné je alfou omegou.

Poštovné tvoří z velké části cenu objednávky. Toho jsem si vědom, a proto již několik let nabízím dopravu poštou - poslání zboží v obálce, kde ceny za dopravu dosahují zhruba 40-90 Kč. Dopravné přepravních balíkových společností se každoročně zvyšují, mnohdy až o 10%. Nevím, na jakou výši toto zdražování dojde, ale při ceně dopravy 150-200 Kč se v budoucnu nevyplatí na internetu nakupovat. Určitě to bude platit pro drobné zboží a pro objednávky v malé výši, takové zboží bude v budoucnu výhodnější vyzvednout osobně. Zákazníkům bezplatně nabízím možnost osobního vyzvednutí v místě pobytu nebo možnost zvyzvednutí zboží v síti www.zasilkovna.cz, která má po celé ČR více než 150 poboček. Zde je však nutno počítat s malým poplatkem za předání, a to ve výši zhruba 60-90 Kč.

Několik tisíc spokojených zákazníků ročně
Každý rok v mém obchodě přibývá několik tisíc spokojených zákazníku ročně.

Platba platební kartou, dobírkou, převodem
Objednávky můžete platit platební kartou, dobírkou nebo bankovním převodem. O platby kartou se nám stará systém České spořitelny, o platby převodem mBank a Fio.

Naše hodnocení je možné vidět zde.

V případě dotazu je možné se na mě obrátit telefonicky nebo e-mailem. E-mailová odpověď v pracovní dny netrvá déle než 8 hodin. Většinou však odpovídám mnohem dříve.

Prodejce:
Petr Latoň
U Naplatek 378
74733 Oldřišov
IČ: 706 06 099

e-mail: prodej@mobilnidily.cz
mobil: 733 680 058
skype: mobilopava
ICQ: 35472971

- Zavoláme Vám
- Pošli dotaz

facebook facebook


(nejsem plátce DPH)

partner prodeje pouzdro-mobil.cz
platby platební kartou platby kartou Visa platby kartou Mastercard přijímáme platby přes pay sec přijímáme platby přes paypal ... tyto platby přijímáme